פרופיל חברה

חברת  י.ר. אחזקות מספקת שירותי אחזקה, ניקיון ואבטחה למוסדות ציבוריים, בנייני מגורים משרדים ועוד.

אנו רואים את עבודת הניקיון והאחזקה שלנו כשליחות ליצירת מרחבים נקיים, אסתטיים, נעימים ובטוחים. כל השירותים שאנו מספקים נעשים באמצעות העובדים הטובים והמנוסים ביותר בכל התחומים: חשמלאים, מנקים, מאבטחים, אנשי אחזקה ואינסטלטורים.

כל אחד מהעובדים שלנו עובר אצלנו הדרכה והכשרות מקיפות בתחומו בשאיפה לבצע את העבודות במצויינות ושאיפה לשלמות.

מנקים  – כל אחד מהמנקים שלנו מגיע לכל פינה במרחב, בין אם מדובר על בניין מגורים, בתי ספר, בתי חולים או משרדי יוקרה. אנו מבינים כי ניקיון הינו חשוב גם לבריאות הנוכחים בבניין וגם להרגשה נעימה וטובה. מעבר לכך, במשרדי חברות או מוסדות ציבוריים, הניקיון בעצם מדבר על רצינות החברה או רצינות אותו מוסד ציבורי וכך נתפס אותו המקום בעיני האנשים.

מפקחים – כמו כן, מטעמנו יגיע מפקח על העבודה  על מנת לראות כי עבודת הניקיון מבוצעת בצורה הטובה והנכונה ביותר.

מאבטחים – המאבטחים שלנו עוברים הכשרות מקיפות ובעלי רישיון נשק תעסוקתי, הכול בשביל שנוכל לתת לכם את ההרגשה הבטוחה ביותר גם במשרד, בבניין המגורים, בבתי הספר ובתי החולים. מעבר להכשרת המאבטחים, אנו דואגים כי המאבטחים שלנו יהיו ייצוגיים.

חשמלאים, אינסטלטורים וכל אנשי המקצוע באחזקה השוטפת של המבנים – אנשי המקצוע באחזקה השוטפת המגיעים מטעמנו, כולם מוסמכים, מיומנים ובעלי ניסיון למניעה ויצירת פתרונות לבעיות האחזקה בבניין כגון: בעיות חשמל, תקלות במעלית, נזילה בצנרת הבניין ועוד.

החברה שלנו עובדת עם כל האישורים הנדרשים, הכוללים ביטוח צד ג', אישור משרד הכלכלה, רישיון קבלן ניקיון ועוד. האישורים והביטוחים שלנו מבטיחים ביטחון לכל שוכרי השירותים שלנו.

דילוג לתוכן