שירותי ניקיון מוסדות ציבור

שירותי ניקיון מוסדות ציבור

ניקיון מוסדות ציבור זה עסק למקצוענים

ניקיון מוסדות ציבור בשיטה ייחודית

שירותי ניקיון מוסדות ציבור הם בראש סדר העדיפויות שלנו. כשמדובר במוסדות ציבור, אנו מודעים לעובדה שמגיע לשם קהל רב בכל יום ולכן מעניקים תשומת לב מיוחד לרמה גבוהה של ניקיון, היגיינה ונראות כללית.

הציבור שמגיע לכל החללים נהנה מהעובדה שהאריחים, החלונות וכל המרחב הכללי מבריק ומצוחצח והדבר מעניק תחושה נפלאה לכל מבקר. דבר זה ידרבן אותו להגיע שוב ושוב למקום זה שהוא נעים לעומת מוסדות ציבור אחרים שבהם אין הקפדה לנושא הניקיון.

תשומת לב מיוחדת מוענקת לחדרי השירותים, הם תמיד נקיים, אסתטיים ויש בהם מלאי של נייר טואלט, סבון, אלכוג'ל וכל צורך אחר לרווחת הציבור שמגיע לכאן.

אין לנו גבולות

למה לבחור בשירותי ניקיון מוסדות הציבור שלנו?

אנו מבינים שכל בניין הוא שונה ושלכל לקוח יש צרכים ובקשות ספציפיות. אנחנו יודעים לספק לכם שירות מותאם אישית אשר יענה על כל הצרכים

01

מצוינות

אנו מבינים כי שביעות הרצון של לקוחותינו היא זו שמעצימה את העסק שלנו

02

אסתטיקה

האסתטיקה שבניקיון ועבודות התחזוקה שלנו מביאה אותנו לתת לכם מרחב נקי ונעים – תמיד

03

יצירתיות ומתן פתרון מיידי

לא משנה באיזו בעיה תיתקלו ובאיזו שעה, תמיד תקבלו מאיתנו מענה מיידי אמיתי

אנחנו לא מפחדים לנסות דברים חדשים ולהתאים את השירות שלנו בדיוק לפי הצרכים שלך

אנחנו נלווה אותך בכל צעד...

המוטו שלנו

האג'נדה שלנו לאורך כל הדרך היא שמירה על מקום עבודה בטוח ומצוחצח. והרמה הסניטרית נשמרת כל הזמן ברמה הנדרשת. מבחינתנו זהו המפתח להפקת עבודה איכותית ולכן אנו מבצעים פעולות אחזקה רבות לרווחתם של הדיירים.

במסגרת שירותי האחזקה אנו מעניקים שירותי ניקיון רוחביים בשטחים הציבוריים, במבואה, בשירותים הציבוריים, בחניונים התת קרקעיים ובכל שטח נוסף שנחשב שטח ציבורי.
בנוסף לכך הצוותים המומחים שלנו שעברו הכשרה בנושא ניקיון בניינים, פועלים באופן ממוקפד על פי אמות המידה שהשרשנו להם ובדרך זו הם מנקים את החללים והמשרדים השונים במבנה, כאילו מדובר בבתים שלהם.

כמו כן אנשי התחזוקה שלנו מבצעים בדיקות ובקרות שוטפות בכל מה שקשור לצנרת מים, לצנרת ביוב ולמערכות הסולאריות. בכל חשד קטן שמשהו אינו תקין, אנחנו מזמינים איש מקצוע מומחה שיבדוק את הנושא באופן יסודי, כדי שלא יהיו תקלות שיפריעו לשגרת היום יום במבנה.

אנו דואגים לכך שהגנן יגיע לטפל בגינה בקומת הקרקע בימים שנקבעו מראש, כדי ליצור מרחבים מטופחים שיעלו חיוך אצל כל דייר ואצל כל אורח שמגיעים לבניין.

רוצה לדעת איך אנחנו נתאים את השירות שלנו בדיוק לצרכים שלך?

השאר פרטים ואנו נשמח לחשוף בפנייך את שיטת האחזקה היייחודית שלנו

דילוג לתוכן