שירותי ניקיון במודיעין

שירותי ניקיון במודיעין

שירותי ניקיון במודיעין זה עסק למקצוענים

שירותי ניקיון במודיעין בשיטה ייחודית

המשרדים הרבים במרכז העיר ובאזור התעשייה מצריכים שירותי ניקיון במודיעין שהם מגוונים ותואמים את הצורך של כל מפעל, קניון, משרד ועוד.

קו החשיבה שלנו הוא לבצע בכל נקודה את העבודות הנחוצות במקום זה. זווית הראיה של הנהלת כל חברה היא שונה ולכן אנו זורמים עם הדרישות ועם הבקשות של כל הנהלה וכך מבצעים את הפעולות הרוחביות הנחוצות בכל מיקום.

שירותי הניקיון במודיעין מאפשרים לעובדי המשרדים והמפעלים ליהנות משטחי עבודה שהם נקיים, היגייניים ומבריקים באופן יוצא דופן ומעורר השתאות.

הסיפוק והתחושה הנפלאה של העובדים הם נדבך חשוב במערכת היחסים ובהתנהלות העסקית בכל חברה, אשר מובילים למוטיבציה גבוהה ביותר.

אין לנו גבולות

למה לבחור בשירותי הניקיון שלנו במודיעין?

אנו מבינים שכל בניין הוא שונה ושלכל לקוח יש צרכים ובקשות ספציפיות. אנחנו יודעים לספק לכם שירות מותאם אישית אשר יענה על כל הצרכים

01

מצוינות

אנו מבינים כי שביעות הרצון של לקוחותינו היא זו שמעצימה את העסק שלנו

02

אסתטיקה

האסתטיקה שבניקיון ועבודות התחזוקה שלנו מביאה אותנו לתת לכם מרחב נקי ונעים – תמיד

03

יצירתיות ומתן פתרון מיידי

לא משנה באיזו בעיה תיתקלו ובאיזו שעה, תמיד תקבלו מאיתנו מענה מיידי אמיתי

אנחנו לא מפחדים לנסות דברים חדשים ולהתאים את השירות שלנו בדיוק לפי הצרכים שלך

אנחנו נלווה אותך בכל צעד...

המוטו שלנו לניקיון 

האג'נדה שלנו לאורך כל הדרך היא שמירה על מקום עבודה בטוח ומצוחצח. והרמה הסניטרית נשמרת כל הזמן ברמה הנדרשת. מבחינתנו זהו המפתח להפקת עבודה איכותית ולכן אנו מבצעים פעולות אחזקה רבות לרווחתם של הדיירים.

במסגרת שירותי האחזקה אנו מעניקים שירותי ניקיון רוחביים בשטחים הציבוריים, במבואה, בשירותים הציבוריים, בחניונים התת קרקעיים ובכל שטח נוסף שנחשב שטח ציבורי.
בנוסף לכך הצוותים המומחים שלנו שעברו הכשרה בנושא ניקיון בניינים, פועלים באופן ממוקפד על פי אמות המידה שהשרשנו להם ובדרך זו הם מנקים את החללים והמשרדים השונים במבנה, כאילו מדובר בבתים שלהם.

כמו כן אנשי התחזוקה שלנו מבצעים בדיקות ובקרות שוטפות בכל מה שקשור לצנרת מים, לצנרת ביוב ולמערכות הסולאריות. בכל חשד קטן שמשהו אינו תקין, אנחנו מזמינים איש מקצוע מומחה שיבדוק את הנושא באופן יסודי, כדי שלא יהיו תקלות שיפריעו לשגרת היום יום במבנה.

אנו דואגים לכך שהגנן יגיע לטפל בגינה בקומת הקרקע בימים שנקבעו מראש, כדי ליצור מרחבים מטופחים שיעלו חיוך אצל כל דייר ואצל כל אורח שמגיעים לבניין.

רוצה לדעת איך אנחנו נתאים את השירות שלנו בדיוק לצרכים שלך?

השאר פרטים ואנו נשמח לחשוף בפנייך את שיטת הניקיון הייחודית שלנו

דילוג לתוכן