שירותי ניקיון בבית שמש

שירותי ניקיון בבית שמש

שירותי ניקיון בבית שמש הוא עסק למקצוענים

שירותי ניקיון בבית שמש בשיטה ייחודית

שיטת העבודה שלנו היא להתאים את שירותי ניקיון בבית שמש לצורך של הנהלת המשרד.

אנו מבצעים סיעור מוחות מעמיק ובהתאם לכך קובעים יחד את סדר הדברים על פי העדיפויות שקובעת הנהלת במשרד. בדרך זו אנחנו מעניקים לכל מקום עבודה את מלוא המעטפת הנחוצה לו לאורך כל ימי השנה.

תכיפותם של שירותי ניקיון בבית שמש נקבעת על פי גודלו של המשרד וכמות העובדים. יש משרדים שהצוותים שלנו מגיעים בכל יום ובמקומות אחרים פעמיים או שלוש בשבוע.

שירותי ניקיון בבית שמש מתבצעים בשעות הבוקר או הצהרים ללא הפרעה לעובדי המשרד או לחלופין בשעות הערב, לאחר שהעובדים יוצאים לביתם.

אין לנו גבולות

למה לבחור בשירותי הניקיון שלנו בבית שמש?

אנו מבינים שכל בניין הוא שונה ושלכל לקוח יש צרכים ובקשות ספציפיות. אנחנו יודעים לספק לכם שירות מותאם אישית אשר יענה על כל הצרכים

01

מצוינות

אנו מבינים כי שביעות הרצון של לקוחותינו היא זו שמעצימה את העסק שלנו

02

אסתטיקה

האסתטיקה שבניקיון ועבודות התחזוקה שלנו מביאה אותנו לתת לכם מרחב נקי ונעים – תמיד

03

יצירתיות ומתן פתרון מיידי

לא משנה באיזו בעיה תיתקלו ובאיזו שעה, תמיד תקבלו מאיתנו מענה מיידי אמיתי

אנחנו לא מפחדים לנסות דברים חדשים ולהתאים את השירות שלנו בדיוק לפי הצרכים שלך

אנחנו נלווה אותך בכל צעד...

המוטו שלנו לניקיון

האג'נדה שלנו לאורך כל הדרך היא שמירה על מקום עבודה בטוח ומצוחצח. והרמה הסניטרית נשמרת כל הזמן ברמה הנדרשת. מבחינתנו זהו המפתח להפקת עבודה איכותית ולכן אנו מבצעים פעולות אחזקה רבות לרווחתם של הדיירים.

במסגרת שירותי האחזקה אנו מעניקים שירותי ניקיון רוחביים בשטחים הציבוריים, במבואה, בשירותים הציבוריים, בחניונים התת קרקעיים ובכל שטח נוסף שנחשב שטח ציבורי.
בנוסף לכך הצוותים המומחים שלנו שעברו הכשרה בנושא ניקיון בניינים, פועלים באופן ממוקפד על פי אמות המידה שהשרשנו להם ובדרך זו הם מנקים את החללים והמשרדים השונים במבנה, כאילו מדובר בבתים שלהם.

כמו כן אנשי התחזוקה שלנו מבצעים בדיקות ובקרות שוטפות בכל מה שקשור לצנרת מים, לצנרת ביוב ולמערכות הסולאריות. בכל חשד קטן שמשהו אינו תקין, אנחנו מזמינים איש מקצוע מומחה שיבדוק את הנושא באופן יסודי, כדי שלא יהיו תקלות שיפריעו לשגרת היום יום במבנה.

אנו דואגים לכך שהגנן יגיע לטפל בגינה בקומת הקרקע בימים שנקבעו מראש, כדי ליצור מרחבים מטופחים שיעלו חיוך אצל כל דייר ואצל כל אורח שמגיעים לבניין.

רוצה לדעת איך אנחנו נתאים את השירות שלנו בדיוק לצרכים שלך?

השאר פרטים ואנו נשמח לחשוף בפנייך את שיטת הניקיון הייחודית שלנו

דילוג לתוכן