ניקיון משרדים מעלה אדומים

ניקיון משרדים מעלה אדומים

ניקיון משרדים במעלה אדומים זה עסק למקצוענים

ניקיון משרדים במעלה אדומים בשיטה ייחודית

אנו מקפידים על איכות הניקיון

איכות הניקיון ואיכות השירות של צוותי ניקיון משרדים במעלה אדומים הם הדבר הטוב ביותר עבור הפעילות העסקית שלכם. כל אורח שיגיע למשרד יתרשם מהניקיון היוצא דופן בכל המרחב הגדול והדבר יותיר עליו רושם רב. מי שדואג שהמשרד שלו יהיה מצוחצח, דואג לבטח לעובדיו ולמקצועיות בתחום העיסוק שלו.

ההנחיות בנושא ניקיון משרדים במעלה אדומים הן קפדניות והעובדים המסורים מבצעים ניקיון רוחבי בכל חללי העבודה, בחדרים של העובדים, במבואה, במטבח, בחדר האוכל, בשירותים המשותפים, במחסן ובכל מקום נוסף ברחבי המשרד.

מאד נעים לראות את כל האריחים הבהירים כשהם מבריקים ואת הפרקטים, שהם מטופחים ומעניקים אווירה מיוחדת למשרד כולו.

אין לנו גבולות

למה לבחור בנו לניקיון המשרד במעלה אדומים?

אנו מבינים שכל משרד הוא שונה ושלכל לקוח יש צרכים ובקשות ספציפיות. אנחנו יודעים לספק לכם שירות מותאם אישית אשר יענה על כל הצרכים שלך

01

מצוינות

אנו מבינים כי שביעות הרצון של לקוחותינו היא זו שמעצימה את העסק שלנו

02

אסתטיקה

האסתטיקה שבניקיון ועבודות התחזוקה שלנו מביאה אותנו לתת לכם מרחב נקי ונעים – תמיד

03

יצירתיות ומתן פתרון מיידי

לא משנה באיזו בעיה תיתקלו ובאיזו שעה, תמיד תקבלו מאיתנו מענה מיידי אמיתי

אנחנו לא מפחדים לנסות דברים חדשים ולהתאים את השירות שלנו בדיוק לפי הצרכים שלך

אנחנו נלווה אותך בכל צעד...

המוטו שלנו בניקיון משרדים

האג'נדה שלנו לאורך כל הדרך היא שמירה על מקום עבודה בטוח ומצוחצח. והרמה הסניטרית נשמרת כל הזמן ברמה הנדרשת. מבחינתנו זהו המפתח להפקת עבודה איכותית ולכן אנו מבצעים פעולות אחזקה רבות לרווחתם של הדיירים.

במסגרת שירותי האחזקה אנו מעניקים שירותי ניקיון רוחביים בשטחים הציבוריים, במבואה, בשירותים הציבוריים, בחניונים התת קרקעיים ובכל שטח נוסף שנחשב שטח ציבורי.
בנוסף לכך הצוותים המומחים שלנו שעברו הכשרה בנושא ניקיון בניינים, פועלים באופן ממוקפד על פי אמות המידה שהשרשנו להם ובדרך זו הם מנקים את החללים והמשרדים השונים במבנה, כאילו מדובר בבתים שלהם.

כמו כן אנשי התחזוקה שלנו מבצעים בדיקות ובקרות שוטפות בכל מה שקשור לצנרת מים, לצנרת ביוב ולמערכות הסולאריות. בכל חשד קטן שמשהו אינו תקין, אנחנו מזמינים איש מקצוע מומחה שיבדוק את הנושא באופן יסודי, כדי שלא יהיו תקלות שיפריעו לשגרת היום יום במבנה.

אנו דואגים לכך שהגנן יגיע לטפל בגינה בקומת הקרקע בימים שנקבעו מראש, כדי ליצור מרחבים מטופחים שיעלו חיוך אצל כל דייר ואצל כל אורח שמגיעים לבניין.

רוצה לדעת איך אנחנו נתאים את השירות שלנו בדיוק לצרכים שלך?

השאר פרטים ואנו נשמח לחשוף בפנייך את שיטת הניקיון היייחודית שלנו

דילוג לתוכן