ניקיון משרדים בשהם

ניקיון משרדים בשהם

ניקיון משרדים בשהם הוא עסק למקצוענים

ניקיון משרדים בשהם בשיטה ייחודית

גולת הכותרת של ניקיון משרדים בשהם היא תפיסת העולם שלנו לגבי השימוש בחומרי ניקוי. בהתאם לבקשת הלקוחות אנחנו משתמשים בחומרי חיטוי וניקוי מעולים שהם כימיים או אקולוגיים. באמצעותם הצוותים שלנו מבצעים עבודה רוחבית, מוקפדת ויסודית ביותר.

העובדים הנאמנים שלכם נמצאים במקום העבודה לאורך שעות רבות בכל יום ולכן אנחנו מעניקים להם תחושה של חמימות ומשפחתיות באמצעות ניקיון משרדים בשוהם שהוא יוצא דופן ומזכיר את הבית.

אם מדובר במשרד גדול, אנו מבצעים ניקיון של האריחים באמצעות מכונת ייעודית לשטיפת האריחים אשר מותירה אותם נקיים מבריקים ומצוחצחים, כך שאי אפשר להתעלם מיופיים וכל אורח שנכנס למשרד שם לב לכך.

אין לנו גבולות

למה לבחור בנו לניקיון משרדים בשוהם?

אנו מבינים שכל בניין הוא שונה ושלכל לקוח יש צרכים ובקשות ספציפיות. אנחנו יודעים לספק לכם שירות מותאם אישית אשר יענה על כל הצרכים

01

מצוינות

אנו מבינים כי שביעות הרצון של לקוחותינו היא זו שמעצימה את העסק שלנו

02

אסתטיקה

האסתטיקה שבניקיון ועבודות התחזוקה שלנו מביאה אותנו לתת לכם מרחב נקי ונעים – תמיד

03

יצירתיות ומתן פתרון מיידי

לא משנה באיזו בעיה תיתקלו ובאיזו שעה, תמיד תקבלו מאיתנו מענה מיידי אמיתי

אנחנו לא מפחדים לנסות דברים חדשים ולהתאים את השירות שלנו בדיוק לפי הצרכים שלך

אנחנו נלווה אותך בכל צעד...

המוטו שלנו בניקיון משרדים

האג'נדה שלנו לאורך כל הדרך היא שמירה על מקום עבודה בטוח ומצוחצח. והרמה הסניטרית נשמרת כל הזמן ברמה הנדרשת. מבחינתנו זהו המפתח להפקת עבודה איכותית ולכן אנו מבצעים פעולות אחזקה רבות לרווחתם של הדיירים.

במסגרת שירותי האחזקה אנו מעניקים שירותי ניקיון רוחביים בשטחים הציבוריים, במבואה, בשירותים הציבוריים, בחניונים התת קרקעיים ובכל שטח נוסף שנחשב שטח ציבורי.
בנוסף לכך הצוותים המומחים שלנו שעברו הכשרה בנושא ניקיון בניינים, פועלים באופן ממוקפד על פי אמות המידה שהשרשנו להם ובדרך זו הם מנקים את החללים והמשרדים השונים במבנה, כאילו מדובר בבתים שלהם.

כמו כן אנשי התחזוקה שלנו מבצעים בדיקות ובקרות שוטפות בכל מה שקשור לצנרת מים, לצנרת ביוב ולמערכות הסולאריות. בכל חשד קטן שמשהו אינו תקין, אנחנו מזמינים איש מקצוע מומחה שיבדוק את הנושא באופן יסודי, כדי שלא יהיו תקלות שיפריעו לשגרת היום יום במבנה.

אנו דואגים לכך שהגנן יגיע לטפל בגינה בקומת הקרקע בימים שנקבעו מראש, כדי ליצור מרחבים מטופחים שיעלו חיוך אצל כל דייר ואצל כל אורח שמגיעים לבניין.

רוצה לדעת איך אנחנו נתאים את השירות שלנו בדיוק לצרכים שלך?

השאר פרטים ואנו נשמח לחשוף בפנייך את שיטת הניקיון הייחודית שלנו

דילוג לתוכן