ניקיון משרדים במודיעין

ניקיון משרדים במודיעין

ניקיון משרדים במודיעין זה עסק למקצוענים

ניקיון משרדים במודיעין בשיטה ייחודית

כל איש עסקים בונה את העסק שלו אבן על אבן ובסופו של דבר המשרד הוא חלון הראווה שלו. זו הסיבה שאנו רואים חשיבות עצומה בנושא ניקיון משרדים במודיעין.

כל משרד שהצוותים שלנו מנקים באמצעות חומרי ניקוי מעולים, מקבל את מלוא הטיפול ואת מלוא תשומת הלב. המטרה שלנו היא להעניק לעובדי המשרד וגם לעובדיו את תחושת הביתיות, כיוון שרמת הניקיון במשרד היא גבוהה ביותר.

אופי ניקיון המשרדים במודיעין

סדר הניקיון במשרדים במודיעין נקבע בסיעור מוחות עם הנהלת העסק וזאת כדי לתת עדיפות לכל נושא שהוא מהותי בעיניהם, לנקות בשעות הבוקר, הצהרים או בשעות הערב, כדי לא להפריע למהלך העבודה התקין ביום יום.

אין לנו גבולות

למה לבחור בנו לניקיון המשרד שלך במודיעין?

אנו מבינים שכל בניין הוא שונה ושלכל לקוח יש צרכים ובקשות ספציפיות. אנחנו יודעים לספק לכם שירות מותאם אישית אשר יענה על כל הצרכים

01

מצוינות

אנו מבינים כי שביעות הרצון של לקוחותינו היא זו שמעצימה את העסק שלנו

02

אסתטיקה

האסתטיקה שבניקיון ועבודות התחזוקה שלנו מביאה אותנו לתת לכם מרחב נקי ונעים – תמיד

03

יצירתיות ומתן פתרון מיידי

לא משנה באיזו בעיה תיתקלו ובאיזו שעה, תמיד תקבלו מאיתנו מענה מיידי אמיתי

אנחנו לא מפחדים לנסות דברים חדשים ולהתאים את השירות שלנו בדיוק לפי הצרכים שלך

אנחנו נלווה אותך בכל צעד...

המוטו שלנו בניקיון

האג'נדה שלנו לאורך כל הדרך היא שמירה על מקום עבודה בטוח ומצוחצח. והרמה הסניטרית נשמרת כל הזמן ברמה הנדרשת. מבחינתנו זהו המפתח להפקת עבודה איכותית ולכן אנו מבצעים פעולות אחזקה רבות לרווחתם של הדיירים.

במסגרת שירותי האחזקה אנו מעניקים שירותי ניקיון רוחביים בשטחים הציבוריים, במבואה, בשירותים הציבוריים, בחניונים התת קרקעיים ובכל שטח נוסף שנחשב שטח ציבורי.
בנוסף לכך הצוותים המומחים שלנו שעברו הכשרה בנושא ניקיון בניינים, פועלים באופן ממוקפד על פי אמות המידה שהשרשנו להם ובדרך זו הם מנקים את החללים והמשרדים השונים במבנה, כאילו מדובר בבתים שלהם.

כמו כן אנשי התחזוקה שלנו מבצעים בדיקות ובקרות שוטפות בכל מה שקשור לצנרת מים, לצנרת ביוב ולמערכות הסולאריות. בכל חשד קטן שמשהו אינו תקין, אנחנו מזמינים איש מקצוע מומחה שיבדוק את הנושא באופן יסודי, כדי שלא יהיו תקלות שיפריעו לשגרת היום יום במבנה.

אנו דואגים לכך שהגנן יגיע לטפל בגינה בקומת הקרקע בימים שנקבעו מראש, כדי ליצור מרחבים מטופחים שיעלו חיוך אצל כל דייר ואצל כל אורח שמגיעים לבניין.

רוצה לדעת איך אנחנו נתאים את השירות שלנו בדיוק לצרכים שלך?

השאר פרטים ואנו נשמח לחשוף בפנייך את שיטת האחזקה היייחודית שלנו

דילוג לתוכן