ניקיון משרדים בירושלים

ניקיון משרדים בירושלים

ניקיון משרדים בירושלים זה עסק למקצוענים

ניקיון משרדים בירושלים בשיטה ייחודית

האופציה של ניקיון משרדים בירושלים כוללת בתוכה תשומת לב מיוחדת לכל פינה במשרד. לאחר סיעור מוחות עם הנהלת החברה, אנחנו מדריכים את הצוותים שלנו לגבי אופן ביצוע ניקיון משרדים בירושלים, על פי הדרישות של הנהלת משרד.

קיימת הקפדה עצומה לעבודה על פי הנהלים ובהתאם לצורך של כל משרד, כדי שכל אחד מחללי המשרד יהיה נקי, הגייני ומבריק. אין אצלינו פשרות וויתורים, כל שטחו של המשרד עובר ניקוי רוחבי באמצעות חומרי ניקוי וחומרי חיטוי מעולים, שמותירים משרד נקי וריחני.

ניקיון משרדים בירושלים מתבצע בשלבים כדי לא להפריע לפעילות השוטפת של העובדים וכך החדרים, המבואה, השירותים, המטבח נקיים לחלוטין.

אין לנו גבולות

למה לבחור בנו לניקיון המשרד שלך בירושלים?

אנו מבינים שכל בניין הוא שונה ושלכל לקוח יש צרכים ובקשות ספציפיות. אנחנו יודעים לספק לכם שירות מותאם אישית אשר יענה על כל הצרכים

01

מצוינות

אנו מבינים כי שביעות הרצון של לקוחותינו היא זו שמעצימה את העסק שלנו

02

אסתטיקה

האסתטיקה שבניקיון ועבודות התחזוקה שלנו מביאה אותנו לתת לכם מרחב נקי ונעים – תמיד

03

יצירתיות ומתן פתרון מיידי

לא משנה באיזו בעיה תיתקלו ובאיזו שעה, תמיד תקבלו מאיתנו מענה מיידי אמיתי

אנחנו לא מפחדים לנסות דברים חדשים ולהתאים את השירות שלנו בדיוק לפי הצרכים שלך

אנחנו נלווה אותך בכל צעד...

המוטו שלנו לניקיון משרדים

האג'נדה שלנו לאורך כל הדרך היא שמירה על מקום עבודה בטוח ומצוחצח. והרמה הסניטרית נשמרת כל הזמן ברמה הנדרשת. מבחינתנו זהו המפתח להפקת עבודה איכותית ולכן אנו מבצעים פעולות אחזקה רבות לרווחתם של הדיירים.

במסגרת שירותי האחזקה אנו מעניקים שירותי ניקיון רוחביים בשטחים הציבוריים, במבואה, בשירותים הציבוריים, בחניונים התת קרקעיים ובכל שטח נוסף שנחשב שטח ציבורי.
בנוסף לכך הצוותים המומחים שלנו שעברו הכשרה בנושא ניקיון בניינים, פועלים באופן ממוקפד על פי אמות המידה שהשרשנו להם ובדרך זו הם מנקים את החללים והמשרדים השונים במבנה, כאילו מדובר בבתים שלהם.

כמו כן אנשי התחזוקה שלנו מבצעים בדיקות ובקרות שוטפות בכל מה שקשור לצנרת מים, לצנרת ביוב ולמערכות הסולאריות. בכל חשד קטן שמשהו אינו תקין, אנחנו מזמינים איש מקצוע מומחה שיבדוק את הנושא באופן יסודי, כדי שלא יהיו תקלות שיפריעו לשגרת היום יום במבנה.

אנו דואגים לכך שהגנן יגיע לטפל בגינה בקומת הקרקע בימים שנקבעו מראש, כדי ליצור מרחבים מטופחים שיעלו חיוך אצל כל דייר ואצל כל אורח שמגיעים לבניין.

רוצה לדעת איך אנחנו נתאים את הניקיון שלנו בדיוק לצרכים שלך?

השאר פרטים ואנו נשמח לחשוף בפנייך את שיטת הניקיון הייחודית שלנו

דילוג לתוכן