ניקיון חנויות

ניקיון חנויות

ניקיון חנויות הוא עסק למקצוענים

ניקיון חנויות בשיטה ייחודית

כאשר הצוותים שלנו מבצעים ניקיון חנויות: הן קטנות והן גדולות בשטחן, אנו דואגים שכל המרחב יהיה נקי באופן מוקפד להנאתם המלאה של הלקוחות שמגיעים לחנות.

בהתאם לתחום הפעילות של העסק, מנקים את המידוף, המרצפות או הפרקטים, המחסן, הציוד ועוד. גם העובדים וגם הלקוחות נהנים מהעובדה שבוצע ניקיון חנויות יסודי ביותר בכל הגעה של צוותי הניקיון.

אנו מעניקים חשיבות רבה לנושא ניקיון חנויות בשל תעבורת האנשים הרבה ולכן עובדי הניקיון המיומנים בעבודה בחנויות השונות דואגים להשתמש בחומרי חיטוי וניקוי מעולים, או לחלופין חומרי חיטוי וניקוי ירוקים על פי דרישת ההנהלה.

כל מי שנכנס לחנות מרגיש את ההשקעה יוצאת הדופן בנושא הניקיון.

 

אין לנו גבולות

למה לבחור בנו לניקיון החנות שלך?

אנו מבינים שכל בניין הוא שונה ושלכל לקוח יש צרכים ובקשות ספציפיות. אנחנו יודעים לספק לכם שירות מותאם אישית אשר יענה על כל הצרכים

01

מצוינות

אנו מבינים כי שביעות הרצון של לקוחותינו היא זו שמעצימה את העסק שלנו

02

אסתטיקה

האסתטיקה שבניקיון ועבודות התחזוקה שלנו מביאה אותנו לתת לכם מרחב נקי ונעים – תמיד

03

יצירתיות ומתן פתרון מיידי

לא משנה באיזו בעיה תיתקלו ובאיזו שעה, תמיד תקבלו מאיתנו מענה מיידי אמיתי

אנחנו לא מפחדים לנסות דברים חדשים ולהתאים את השירות שלנו בדיוק לפי הצרכים שלך

אנחנו נלווה אותך בכל צעד...

המוטו שלנו לניקיון חנויות

האג'נדה שלנו לאורך כל הדרך היא שמירה על מקום עבודה בטוח ומצוחצח. והרמה הסניטרית נשמרת כל הזמן ברמה הנדרשת. מבחינתנו זהו המפתח להפקת עבודה איכותית ולכן אנו מבצעים פעולות אחזקה רבות לרווחתם של הדיירים.

במסגרת שירותי האחזקה אנו מעניקים שירותי ניקיון רוחביים בשטחים הציבוריים, במבואה, בשירותים הציבוריים, בחניונים התת קרקעיים ובכל שטח נוסף שנחשב שטח ציבורי.
בנוסף לכך הצוותים המומחים שלנו שעברו הכשרה בנושא ניקיון בניינים, פועלים באופן ממוקפד על פי אמות המידה שהשרשנו להם ובדרך זו הם מנקים את החללים והמשרדים השונים במבנה, כאילו מדובר בבתים שלהם.

כמו כן אנשי התחזוקה שלנו מבצעים בדיקות ובקרות שוטפות בכל מה שקשור לצנרת מים, לצנרת ביוב ולמערכות הסולאריות. בכל חשד קטן שמשהו אינו תקין, אנחנו מזמינים איש מקצוע מומחה שיבדוק את הנושא באופן יסודי, כדי שלא יהיו תקלות שיפריעו לשגרת היום יום במבנה.

אנו דואגים לכך שהגנן יגיע לטפל בגינה בקומת הקרקע בימים שנקבעו מראש, כדי ליצור מרחבים מטופחים שיעלו חיוך אצל כל דייר ואצל כל אורח שמגיעים לבניין.

רוצה לדעת איך אנחנו נתאים את השירות שלנו בדיוק לצרכים שלך?

השאר פרטים ואנו נשמח לחשוף בפנייך את שיטת הניקיון הייחודית שלנו לחנויות

דילוג לתוכן