ניהול מבנים בצור הדסה

ניהול מבנים בצור הדסה

ניהול מבנים בצור הדסה הוא עסק למקצוענים

ניהול מבנים בצור הדסה בשיטה ייחודית

אנו יכולים להבטיח לכם שאתם יכולים לסמוך עלינו שהבניין שלכם יישמר מסודר, מנוהל ובטוח לאורך כל הזמן.

בהתאם לתפיסת העולם שלנו, אנו עובדים יחד עם לקוחותינו בחשיבה משותפת על מנת להתאים אישית את תכנית ניהול ואחזקת הבניין היעילה ביותר עבורכם ובדיוק על פי הצרכים האמיתיים של הלקוח.

כל מבנה זקוק לפעולות נרחבות של תחזוקה ושל ניקיון כדי להעניק סביבת עבודה מעולה. זו הסיבה שאנחנו פועלים בעת ניהול מבנים בצור הדסה, על פי צ'ק ליסט מובנה שבו מופיעות כל עבודות הניקיון שיש לבצע בזו אחר זו.

בדרך זו מנקים את כל השטחים הציבוריים, המבואה, השירותים וכל שטח ציבורי נוסף אשר קיים. שירותי ניהול מבנים צור הדסה כוללים גם את החניון התת קרקעי על כל קומותיו. מנקים היטב את הרצפה האפוקסית, כך שיהיה נוח לנהגים לנוע בקומות השונות.

בנוסף לכך אנו דואגים לתקינותם של המעליות, המתקנים על הגג וכל מכשור נוסף אשר קיים במבנה זה.

אין לנו גבולות

למה לבחור בנו לניהול המבנה שלך בצור הדסה?

אנו מבינים שכל בניין הוא שונה ושלכל לקוח יש צרכים ובקשות ספציפיות. אנחנו יודעים לספק לכם שירות מותאם אישית אשר יענה על כל הצרכים

01

מצוינות

אנו מבינים כי שביעות הרצון של לקוחותינו היא זו שמעצימה את העסק שלנו

02

אסתטיקה

האסתטיקה שבניקיון ועבודות התחזוקה שלנו מביאה אותנו לתת לכם מרחב נקי ונעים – תמיד

03

יצירתיות ומתן פתרון מיידי

לא משנה באיזו בעיה תיתקלו ובאיזו שעה, תמיד תקבלו מאיתנו מענה מיידי אמיתי

אנחנו לא מפחדים לנסות דברים חדשים ולהתאים את השירות שלנו בדיוק לפי הצרכים שלך

אנחנו נלווה אותך בכל צעד...

המוטו שלנו בניהול מבנים

האג'נדה שלנו לאורך כל הדרך היא שמירה על מקום עבודה בטוח ומצוחצח. והרמה הסניטרית נשמרת כל הזמן ברמה הנדרשת. מבחינתנו זהו המפתח להפקת עבודה איכותית ולכן אנו מבצעים פעולות אחזקה רבות לרווחתם של הדיירים.

במסגרת שירותי האחזקה אנו מעניקים שירותי ניקיון רוחביים בשטחים הציבוריים, במבואה, בשירותים הציבוריים, בחניונים התת קרקעיים ובכל שטח נוסף שנחשב שטח ציבורי.
בנוסף לכך הצוותים המומחים שלנו שעברו הכשרה בנושא ניקיון בניינים, פועלים באופן ממוקפד על פי אמות המידה שהשרשנו להם ובדרך זו הם מנקים את החללים והמשרדים השונים במבנה, כאילו מדובר בבתים שלהם.

כמו כן אנשי התחזוקה שלנו מבצעים בדיקות ובקרות שוטפות בכל מה שקשור לצנרת מים, לצנרת ביוב ולמערכות הסולאריות. בכל חשד קטן שמשהו אינו תקין, אנחנו מזמינים איש מקצוע מומחה שיבדוק את הנושא באופן יסודי, כדי שלא יהיו תקלות שיפריעו לשגרת היום יום במבנה.

אנו דואגים לכך שהגנן יגיע לטפל בגינה בקומת הקרקע בימים שנקבעו מראש, כדי ליצור מרחבים מטופחים שיעלו חיוך אצל כל דייר ואצל כל אורח שמגיעים לבניין.

רוצה לדעת איך אנחנו נתאים את השירות שלנו בדיוק לצרכים שלך?

השאר פרטים ואנו נשמח לחשוף בפנייך את שיטת האחזקה היייחודית שלנו

דילוג לתוכן