חברת ניקיון לעסקים

חברת ניקיון לעסקים

חברת ניקיון לעסקים זה עסק למקצוענים

חברת ניקיון לעסקים בשיטה ייחודית

האופציה המומלצת עבור החברות שפועלות בתחומי העשייה שונים, היא לעבוד עם חברת ניקיון לעסקים. קבוצת י.ר ניקיון, ניהול ואחזקה היא חברה מסוג זה היא בעלת ניסיון ומיומנות רבה ולכן מקבעת דפוסי חשיבה ודפוסי עבודה יוצאי דופן.

לאורך השנים חברת ניקיון לעסקים, קבוצת י.ר ,פיתחה שיטות יעילות ביותר לשמירה על משרדים נקיים לאורך זמן.

אנו לומדים את הנקודות החשובות ביותר שיש לטפל בהם על פי סדר העדיפויות שקבעה ההנהלה ומבצעים את כל המטלות בזו אחר זו, באופן מושלם וללא פשרות.

כדי לא להפריע לעובדים במהלך יום העבודה, חברת ניקיון לעסקים מסוגלת לנווט ולנייד את העובדים למקום זה בשעות הערב או בשעות הלילה, לניקיון מושלם בכל המשרדים.

אין לנו גבולות

למה לבחור בנו לניקיון עסקים?

אנו מבינים שכל בניין הוא שונה ושלכל לקוח יש צרכים ובקשות ספציפיות. אנחנו יודעים לספק לכם שירות מותאם אישית אשר יענה על כל הצרכים

01

מצוינות

אנו מבינים כי שביעות הרצון של לקוחותינו היא זו שמעצימה את העסק שלנו

02

אסתטיקה

האסתטיקה שבניקיון ועבודות התחזוקה שלנו מביאה אותנו לתת לכם מרחב נקי ונעים – תמיד

03

יצירתיות ומתן פתרון מיידי

לא משנה באיזו בעיה תיתקלו ובאיזו שעה, תמיד תקבלו מאיתנו מענה מיידי אמיתי

אנחנו לא מפחדים לנסות דברים חדשים ולהתאים את השירות שלנו בדיוק לפי הצרכים שלך

אנחנו נלווה אותך בכל צעד...

המוטו שלנו בניקיון עסקים

האג'נדה שלנו לאורך כל הדרך היא שמירה על מקום עבודה בטוח ומצוחצח. והרמה הסניטרית נשמרת כל הזמן ברמה הנדרשת. מבחינתנו זהו המפתח להפקת עבודה איכותית ולכן אנו מבצעים פעולות אחזקה רבות לרווחתם של הדיירים.

במסגרת שירותי האחזקה אנו מעניקים שירותי ניקיון רוחביים בשטחים הציבוריים, במבואה, בשירותים הציבוריים, בחניונים התת קרקעיים ובכל שטח נוסף שנחשב שטח ציבורי.
בנוסף לכך הצוותים המומחים שלנו שעברו הכשרה בנושא ניקיון בניינים, פועלים באופן ממוקפד על פי אמות המידה שהשרשנו להם ובדרך זו הם מנקים את החללים והמשרדים השונים במבנה, כאילו מדובר בבתים שלהם.

כמו כן אנשי התחזוקה שלנו מבצעים בדיקות ובקרות שוטפות בכל מה שקשור לצנרת מים, לצנרת ביוב ולמערכות הסולאריות. בכל חשד קטן שמשהו אינו תקין, אנחנו מזמינים איש מקצוע מומחה שיבדוק את הנושא באופן יסודי, כדי שלא יהיו תקלות שיפריעו לשגרת היום יום במבנה.

אנו דואגים לכך שהגנן יגיע לטפל בגינה בקומת הקרקע בימים שנקבעו מראש, כדי ליצור מרחבים מטופחים שיעלו חיוך אצל כל דייר ואצל כל אורח שמגיעים לבניין.

רוצה לדעת איך אנחנו נתאים את השירות שלנו בדיוק לצרכים שלך?

השאר פרטים ואנו נשמח לחשוף בפנייך את שיטת הניקיון לעסקים הייחודית שלנו

דילוג לתוכן