חברת ניקיון בניינים

חברת ניקיון בניינים

ניקיון בניינים הוא עסק למקצוענים

ניקיון בניינים בשיטה ייחודית

בין היתר קבוצת י.ר ניקיון, היא חברת ניקיון בניינים הן למגורים והן למשרדים. לאור הכמות הגדולה של האנשים שנכנסים ויוצאים מהמבנה, אנו מעניקים תשומת לב מיוחדת למבואה.

הניקיון של המרצפות מתבצע לעיתים תכופות, בדרך כלל כמה פעמים ביום ולכן כל אורח שמגיע ללובי מרוצה מהאזור המתוחזק ומהמראה האסתטי.

המוזמנים לישיבות במשרדים השונים, ייהנו להיכנס ללובי ריחני ואסתטי שמעניק אווירה ותחושה נעימה בכל שעה שמגיעים אליו.

בנוסף לכך מנקים היטב את הדלפק, הכיסאות, הציוד שקיים בפינות ההמתנה, הספות, הכורסאות וכל המשטחים שמשמשים את כל הקהל, המעליות, המתגים, ידיות הדלתות ועוד.

בנוסף לכך אנו מטפחים את הצמחייה הירוקה בלובי שמוסיפה חיוניות לכל הרחבה הפנימית.

אין לנו גבולות

למה לבחור בנו כחברת הניקיון לבניין שלך?

אנו מבינים שכל בניין הוא שונה ושלכל לקוח יש צרכים ובקשות ספציפיות. אנחנו יודעים לספק לכם שירות מותאם אישית אשר יענה על כל הצרכים

01

מצוינות

אנו מבינים כי שביעות הרצון של לקוחותינו היא זו שמעצימה את העסק שלנו

02

אסתטיקה

האסתטיקה שבניקיון ועבודות התחזוקה שלנו מביאה אותנו לתת לכם מרחב נקי ונעים – תמיד

03

יצירתיות ומתן פתרון מיידי

לא משנה באיזו בעיה תיתקלו ובאיזו שעה, תמיד תקבלו מאיתנו מענה מיידי אמיתי

אנחנו לא מפחדים לנסות דברים חדשים ולהתאים את השירות שלנו בדיוק לפי הצרכים שלך

אנחנו נלווה אותך בכל צעד...

המוטו שלנו לניקיון בניינים

האג'נדה שלנו לאורך כל הדרך היא שמירה על מקום עבודה בטוח ומצוחצח. והרמה הסניטרית נשמרת כל הזמן ברמה הנדרשת. מבחינתנו זהו המפתח להפקת עבודה איכותית ולכן אנו מבצעים פעולות אחזקה רבות לרווחתם של הדיירים.

במסגרת שירותי האחזקה אנו מעניקים שירותי ניקיון רוחביים בשטחים הציבוריים, במבואה, בשירותים הציבוריים, בחניונים התת קרקעיים ובכל שטח נוסף שנחשב שטח ציבורי.
בנוסף לכך הצוותים המומחים שלנו שעברו הכשרה בנושא ניקיון בניינים, פועלים באופן ממוקפד על פי אמות המידה שהשרשנו להם ובדרך זו הם מנקים את החללים והמשרדים השונים במבנה, כאילו מדובר בבתים שלהם.

כמו כן אנשי התחזוקה שלנו מבצעים בדיקות ובקרות שוטפות בכל מה שקשור לצנרת מים, לצנרת ביוב ולמערכות הסולאריות. בכל חשד קטן שמשהו אינו תקין, אנחנו מזמינים איש מקצוע מומחה שיבדוק את הנושא באופן יסודי, כדי שלא יהיו תקלות שיפריעו לשגרת היום יום במבנה.

אנו דואגים לכך שהגנן יגיע לטפל בגינה בקומת הקרקע בימים שנקבעו מראש, כדי ליצור מרחבים מטופחים שיעלו חיוך אצל כל דייר ואצל כל אורח שמגיעים לבניין.

רוצה לדעת איך אנחנו נתאים את השירות שלנו בדיוק לצרכים שלך?

השאר פרטים ואנו נשמח לחשוף בפנייך את שיטת ניקיון הבניינים הייחודית שלנו

דילוג לתוכן